Malatya Otel İlaçlama hizmetimiz ile otelleriniz hijyenini en iyi şekilde sağlamaktayız. Oteller her kesimden ve her bölgeden insanların bir arada yaşadıkları alanlardır. Sürekli yeni müşterilerin gelip gittiği oteller, haşere, böcek, parazit ve kemirgenler için de oldukça uygun yaşam alanlarıdır. Otellerin güvenilirliği ve hizmeti kadar temiz olması da son derece önemlidir. Haşerelerin müşteriler tarafından görülmesi, otelin itibarını ciddi şekilde sarsar. Otel ilaçlama işlemi bu yüzden oldukça önem arz eder.

Otel İlaçlama Nasıl yapılır?

Oteller çok geniş alanlara kurulu olduğu için kemirgen ve haşerelerin girmesi açısından, gıda ve sıvı ihtiyaçlarını karşılamaları açısından da oldukça kolaydır. Otellerde haşerelerin yerleşmesi kadar, üremesi de hızlıdır. Malatya Otel İlaçlama düzenli olarak yapılması gereken işlemlerdendir. İlaçlama yapılmadan öncesi ilaçlama yapacak olan firmanın oteli incelemesi ve hangi haşereye, hangi ilacı kullanacağını belirlemesi gerekir. Çünkü çalışanların ve otel müşterilerinin sağlığını tehlikeye atmayacak olan ilaçlama yöntemlerini uygulamalıdır. İlaçlama yapılırken, insan sağlığı göz önünde bulundurulmalısınız. Ve sağlığı tehlikeye atacak olan her uygulamadan kaçınmanız gereklidir. Otel ilaçlaması yapılırken, ortak alanlar ve odalar için ayrı ayrı ilaçlama işlemi yapılır. Otel odasında bulunan eşyaların buharlama yöntemi ile dezenfekte edilmesi sağlanır.

Otelin özellikle ormanlık alanlarda ve deniz kenarlarında kemirgenler ve zehirli haşerelerin bulunma ihtimaline karşın düzenli olarak ilaçlama yapılmalıdır. Otellerin depo ve yiyecek alanlarında bulunan haşereler hızla çoğalacağını göz önünde bulundurmalısınız. Temizlik ve ilaçlama işlemleri hassasiyetle yapılmalıdır. Otellere gelen müşteriler farklı ülkelerden gelebilmektedir ve her çeşit insan otelleri kullanabilmektedir. Bu yüzden otel ilaçlama sadece haşereler için değil, hastalık virüsleri ve mikroplar içinde yapılmalıdır. Böylece hastalıkların bulaşması engellenir.

Malatya Otel İlaçlama Fiyatları

Otel ilaçlama fiyatlarımız otelin büyüklüğüne ve böcek, parazit, haşere ve kemirgenin cinsine bağlıdır. Bunun yanında kullanılan böcek ilacı ve kimyasal maddeye göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı otel ilaçlama hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

En güzel manzaranın olduğu yerde bile, ağaçların, yaprakların altında böcekler birbirini yer. Şiddet yaşamın bir parçasıdır.

Francis Bacon (ressam)