Malatya Dezenfeksiyon Hizmeti ile sizin ihtiyacınız olanı biliyoruz. Ev, ofis ve toplu alanlarda tüm yüzeylerde yaşayan mikroorganizmalar bulunduğunu bilmelisiniz. Ve bu alanlar virüs, bakteri ve mantar yuvasıdır. Normal temizlik malzemelerine karşı oldukça dirençli bir çok virüs ve bakteri vardır. Özelikle günümüzde Koronavirus COVID-19 salgını nedeniyle bir çok yaşam alanı düzenli olarak virüs SARS-COV-2’ye karşı dezenfekte edilmektedir.

Virüs ve mikroorganizmalardan tamamen kurtulmak için yapabileceğiniz en etkili işlem “Sağlık Bakanlığı Onaylı” ürünlerle yapılacak olan dezenfeksiyon uygulaması olur.

Malatya Dezenfeksiyon Hizmetini nasıl yapıyoruz?

 

Dezenfeksiyon uygulamalarında kullandığımız dezenfektanlar, bitkisel, vegan, ekolojik çevre ve insana zararsız nanoteknolojik ürünlerdir. Yenilikçi teknolojiye sahip bu ürün farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır.

Bu sayede uygulamalarımız doğaya ve insan sağlığına zarar vermemektedir.

Kullandığımız dezenfektan farklı virüs ve bakteri türleri üzerinde etkilidir. Tamamen biyolojik yöntemlerle elde edilen gümüş nanopartikül içeren maddenin biyolojik dezenfektana dönüştürülmüştür. Antibiyotik direnç oluşturmaz, 1 dakika içerisinde %99,999 oranında giderim sağlar. Toksik kimyasal, SLS, Paraben, BPA, Sülfat ve Silikon içermez, uygulama esnasında çevreye atık gaz salınımı olmaz.

Malatya Dezenfeksiyon Hizmeti Uygulama Alanları

Bulunduğumuz süreçte korona virüs için öncelikli olarak dezenfeksiyon işlemlerinin sıklaştırılması zorunlu ve gerekli olmaktadır. Korona virüs tedbirleri ve kontrolü sırasında zorunluluktan çıkıp milli bir sorumluluk haline gelmiştir. Sağlık başta olmak üzere hastane, sağlık ocakları, eczaneler, gıda işletmeleri, otel ve konaklama hizmetleri veren mekanlar, toplu taşıma araçları, okul, iş yerleri, fabrikalar, askeriye gibi kalabalık alanlar, klimalar, hayvan çiftlikleri, kuaför ve berber dükkanları, güzellik merkezleri, spor kompleksleri, toplu kullanım alanları, diş sağlığı ve benzeri sektörlerde etkin olan mikroorganizmaları öldüren veya çoğalmasını durduran, kimyasal içermeyen nanoteknolojik dezenfektandır.

Malatya Dezenfeksiyon Hizmeti Fiyatları

Dezenfeksiyon fiyatlarımız dezenfekte edilecek bölgenin ya da mekanın büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir.  Bunun yanında kullanılan dezenfektan maddenin miktarına göre de değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı dezenfeksiyon  hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

 

Özellikle dolaysız ve büyük bulaşmaları sınırlar..
DEZENFEKSİYON