Malatya Bahçe İlaçlama firması olarak bahçelerinizde mahsullerinize zarar veren haşereler, böcekler ve hayvanlar konusunda yardımcı oluyoruz. Karıncalar bitki ve ağaçlarınızı sararak, danaburnu bitkilerinizin köklerini kemirerek kurutur. Bununla birlikte bahçelerinizdeki otlara gelen sinek ve sivrisinekler de ürünlerinize mikrop taşırlar. Bu yüzden bahçe ilaçlama işlemi ürünlerinize haşereler tarafından zarar gelmemesi açısından oldukça önemlidir.

Malatya Bahçe İlaçlama
Malatya Bahçe İlaçlama

Zararlı canlıların en çok görüldüğü alanlar bahçe ve tarla gibi açık havalardır. Bahçelerde düzenli olarak böcek ilaçlaması yapılması halinde bitkilerin haşerelerden temizlenmesi ve korunması sağlanır. Bununla birlikte düzenli olarak ilaçlamanın yapılması ile bir bahçeye haşerelerin girişi engellemiş olursunuz. Bahçe ilaçlama işlemi yapılırken, haşerelerin cinsine göre ilaçlama yapmakla birlikte, ağaç ve bitkilerin cinslerini de göz önünde bulundurmak gerekir. Bilinçsiz kullanılan ilaçlar ve hatalı yapılan ilaçlama yöntemiyle bitkilerin kuruması, ağaçların zarar görmesi söz konusudur. Bahçe ilaçlaması yapılırken sıvı, toz ve buharlı ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır. Haşerenin cinsine göre uygulanan bu yöntemlerle bitki örtüsüne zarar vermiyoruz.

Bahçelerinizde yılan, akrep, çıyan gibi zehirli haşerelerin yanı sıra ölümcül hastalıklara sebep olan kenelerde bulunur. Bu yüzden Malatya Bahçe İlaçlama işlemi düzenli ve profesyonel olarak yapılmalıdır. Bahçelerde bulunan haşerelerden kurtulmak için erken önlem almak gerekir. Bahçelerinize zarar veren haşerelerden kurtarmak için yapacağınız bilinçsiz ilaçlamalar sebebiyle bahçenize zarar verebilirsiniz. Bu yüzden ilaçlama yaptıracağınız firmayı seçerken de özen göstermelisiniz. Ruhsatlı olarak çalışan ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlarla ilaçlama yapan firmaları seçmelisiniz.

Malatya Bahçe İlaçlama Fiyatları

Bahçe ilaçlama fiyatlarımız bahçenizin büyüklüğüne bağlıdır. Bunun yanında kullanılan böcek ilacı ve kimyasal maddeye göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı bahçe ilaçlama hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

En güzel manzaranın olduğu yerde bile, ağaçların, yaprakların altında böcekler birbirini yer. Şiddet yaşamın bir parçasıdır.

Francis Bacon (ressam)